Все дары, которые она выкладывала на сайте

Подарено
Отдается в дар и еще диски: люк«мамина юность» и надто сонна (2sleepy)
«Надто сонна» — український музичний гурт, що грає в жанрі Bedroom Pop.«Art Fraud», був випущений на території України 25 квітня 2008 у форматі CD за підтримки продюсерського центру Esthetic Music. Він наочно проілюстрував еволюцію групи: на зміну пронизливому цифровому звуку прийшла тепла романтична електроніка в дусі Au Revoir Simone і Notwist, наповнена неквапливим рокотом вінтажних драм-машинок і аналогових синтезаторів.

про «Люк» наверное рассказывать не нужно. Поклонникам тяжело переживающим распад группы — может подсластить не приятное известие.
Подарено – Дар для многих
Отдается в дар книги. Сергій Жадан
Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, органзіатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перфоменсів та акцій громадянської непокори. Автор кількох книжок віршів та прози.

«Депеш Мод» — «непричесана» і жорстка історія входження в серйозне життя. Дія твору відбувається у червні 1993 року.
Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити його про самогубство вітчима. Вася Карбюратор повинен встигнути на похорон…

«Anarchy in the UKR» — це книжка про основні тенденції розвитку джазу, про комунізм як модель шоу-бізнесу, про секс як форму психологічної залежності, про фінансову стабільність як основу революційного руху, про депресію як складову системи освіти, про любов як можливість гетеросексуальної комунікації, про транквілізатори як чинники колективної пам’яті, про пам’ять як визволення, про смерть як продовження пам’яті…

«Гімн демократичної молоді» — шість ліричних історій про роз­виток середнього бізнесу в умовах формування відкритого суспільства.
Подарено – Дар для многих
Отдается в дар Книги Любка Дереша
Любко Дереш — один із найвідоміших сучасних українських авторів. Головні герої його творів — підлітки та цікаві історії з їхнього життя.а.

«Намір!»
Головний герой нового роману — Петро П'яточкін — в 11 років вилазить на дерево і бачить там щось таке, що робить його память феноменальною…
Тверда палітурка

«Архе»
Події цього роману розгортаються серед «дивних», часто напівзруйнованих і полишених будівель та місць сучасного Львова. Там збираються представники різноманітних «молодіжних тусовок».
М'яка палітурка

«Трохи пітьми»
Влітку на далекій полонині в Карпатах відбувається молодіжний з'їзд неформалів Шипіт. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають пр иїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі – фест самогубців…
тверда палітурка
Подарено – Дар для многих
Отдается в дар книги Тані Молярчук
Всі в м'якій обкладинці…

«Згори вниз» — це реанімація сюреалізму в українській літературі. У книзі є сюжет, розділові знаки і навіть інструкція з виготовлення фотографій у домашніх умовах. А також: втеча, захоплення чужих помешкань і чужих таємниць, гірські ландшафти, зворушлива і неправдива історія любовів, перевертні, чортівня, люди, що мовчать, і коти, що говорять.

«Говорити» — це книга, що виникла не з потреби писати, а з потреби говорити. Говорити по-іншому і до іншого. Вдягатися на час короткого оповідання в чужі голоси, щоб нарешті вийти за межі власного імені і перестати бути тільки собою. Герої нових текстів Тані Малярчук тільки те й роблять, що вбивають свою авторку.

«Як я стала святою»Невідомо, чи авторка цієї книжки насправді стала святою, однак чудес і мученицьких смертей (дві необхідні умови канонізації) у її текстах предостатньо. Герої пересуваються багатоповерхівками на каное, їхні серця розбиваються як кокосові горіхи, а від падіння з вікна рятує борода Бога…
Подарено – Дар для многих
Отдается в дар книги Ірени Карпи
Ще одне старе захоплення. «Bitches Get Everything» з автографом.
Подарено
Отдается в дар Збірка дисків «Тартак»
Колись… захоплення… Ліцензійні диски гурту «Тартак». Можна в різні руки
Подарено
Отдается в дар сапоги зимние, но холодные
кожаные сапоги, 38 размер, Welfarе, коричневые с разводами. Они вроде бы как и зимние(с искусственным мехом), но почему-то очень холодные. на одном сапоге разошелся шов, видно на фотографии…
Подарено
Отдается в дар реглан Lee Cooper jeans
дарится реглан какого-то болотного цвета, размер написано S, но на меня был большеват, так что думаю 44-46… состояние хорошее, из недостатков только зашитый рукав(шов разошелся)… Дарю так как надпись для меня сейчас кажется очень агрессивной.
Подарено
Отдается в дар зайка-побегайка ищет новую хозяйку
Чудо-зайка кухонная ищет нового хозяина, так как старый уже изрядно поднадоел…