Девочка. Родилась 5 декабря. Живёт в городе Сарны. Сообщница с 04 feb 2016.
Она пока никого не пригласила.
Всім привіт)))Рада, що завітали на мою сторінку)
Мене звати Оксана.Я студентка)Люблю слухати музику, читати книги (останнім часом віддаю перевагу книгам українською мовою.Улюблена авторка — Люко Дашвар).Люблю подорожі і мрію побувати в різних країнах.Маю двох молодших сестер та братика, тому бажатиму дарунки і для них).
Чому я тут:
Мені одразу сподобався цей сайт.Подобається дарувати друге життя речам та отримувати слова подяки від людей, яким вони потрібні.А також дуже приємно отримувати подарунки і для себе).
Кому я дарую:
Я не дарую свої дарунки тим, хто бажає мовчки.Якщо річ вам дійсно потрібна, то можна написати хоч декілька слів.
Мені не подобається, коли отримують дар і не пишуть подяки і навіть не повідомляють чи отримали посилку.Завжди хочеться знати чи отримали ви річ, чи підійшла вона по розміру чи сподобалася… я думаю, що не важко виділити декілька хвилин і це написати.Тому якщо я подарувала дарунок і не отримала подяки чи хоча б просто повідомлення про те що дар отриманий, вдруге я цій людині нічого не подарую.
Обираючи кому віддати дар мене не цікавить співвідношення подарованих та отриманих дарів, не кожен має можливість багато дарувати.Я не обираю серед тих, кому більше потрібніше… серед тих хто давить на жалість… Я дарую інтуїтивно, тому хто більше сподобався.
Також я не проти опту, не соромтеся бажати декілька дарів.
Що я хотіла б отримати в дарунок:
Гаманець — моєму вже 5 років, хоч і ношу акуратно, але все ж таки він вже пошарпаний.Чомусь постійно, коли збираюся купити новий, знаходяться якісь інші важливіші витрати.
Сонцезахисні окуляри — дуже потрібна річ, завжди їх ношу в сонячні дні.Мої стали на мене завеликі, постійно потрібно їх поправляти.
Книги — люблю читати, тому не відмовлюся від хорошої книги.
Ночнушка — хочеться вже замінити ту.що мене є.
Можу також бажати інші речі, які мені сподобалися…

Дякую, що завітали на мою сторінку)))