Родился 29 июля. Живёт в городе Киев. Сообщник с 23 apr 2016.
Его пригласила alena.viz 406. Он пока никого не пригласил.

Примет в дар следующие услуги и вещи

 • Lyovushka

  Пропалін

  Наша собака потрапила у відсоток тих, у кого побічні наслідки від стерилізації. Енурез епізодичний, особливо при перепаді температури, зміни місця ночівлі.
  Потрібен Рropalin (Пропалин) by Vetoquinol — Сироп при недержании мочи у собак
 • Lyovushka

  Анатомія для медиків або художників

  Може в когось лежиь непотрібна медична анатомія (з фото, малюнками і т.д.) або спеціалізована — для митців.
  Вчимося всєю сім"єю малювати, навичок не вистача, а профільну освіту вже проблемно здобувати)

  www.hudozhnik.online/blog/anatom...
 • Lyovushka

  Статисти/моделі для навчальних фотосесій

  Проходжу курс фотографії. Набридає робити фото «своїх» та зазвичай дуже нервуюся, коли доводиться знімати за «запитом». Тому потрібна практика. Особливо цікаві теми сімей, де збираються декілька поколінь, це тема моєї підсумкової роботи на курсі (мати-дочка, бабуся+онучка+мати, або бабуся+онучка).

  Поки можливості знімати в фотостудії не маю, то ж локації можна вибирати або в залежності від місця проживання моделі (Київ, область), а також від спрямованості (теми) зйомки. Також на даний момент можлива лише зйомка при денному світлі або достатньому штучному освітленні. Планую придбати ближче до осені спалах, який розширить вибір місць для зйомки.

  Ще нюанс — обробка триватиме певний час, адже доступ до робочого комп'ютера обмежений та й час зазвичай є лише «внрчі». Перші-ліпші вдалі знімки буду висилати на імейл у вказаному Вамі (для друку) розмірі.
  В майбутньому буду виставляти це як окремий дарунок, коли відчуватиму, що є вже певний рівень. Тому зважайте, що роботи можуть бути тезнічно не досконалими на цьому етапі